شورت پادار

شورت پادار سفید و رنگ تیره-سایز بندی : L-XL-XXL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شورت پادار چاپی تیره -سایز بندی : L-XL-XXL

 

 

 

شورت پادار رنگ روشن -سایز بندی : L-XL-XXL

 

 

 

شورت پادار چاپی روشن -سایز بندی : L-XL-XXL
توضیحات محصول شورت پادار  مردانه

شورت پادار مردانه ارنیکا تولید شده از نخ پنبه می باشد.این زیرپوش یکی از اقلام لباس زیر مردانه تولید شده در تولیدی گل سرخ است . طرح شورت پادار بصورتی است که پا را تا مابین حد فاصل خط مایو تا زانو پوشش می دهد .کش کمر شورت های ارنیکا بسیار با کیفیت می باشد. این شورت ها دارای قابک جهت راحتی اندام های تناسلی بوده و دارای خشتک دو لایه می باشد که باعث مقاومت بیشتر قسمت تحتانی شورت شده و همچنین از لحاظ بهداشتی تعریق و رطوبت موجود در این ناحیه را سریعتر جذب می کند.این محصولات در سه سایز لارج L  ایکس لارج XL   و دو ایکس لارج XXLمی باشد. (برای انتخاب سایز از راهنمای سایز در همین صفحه استفاده نمایید).رنگبندی و طرح بندی این شورتها به صورت رنگهای تیره ساده و طرح دار ، رنگهای روشن ساده و طرح دار و رنگ سفید می باشد.

مزیت برتر لباس زیر مردانه ارنیکا سایز متناسب و نخی بودن آن است  ، استفاده از زیرپوش های تولید شده پلاستیکی با توجه به تماس مستقیم با بدن  موجب ایجاد عفونتها و حساسیت های پوستی می شود ولیکن استفاده از لباس های زیر نخی تا حد بالایی این مشکل را رفع می کند ؛ از مزیت های دیگر الیاف نخی عایق حرارتی بودن آن است این مزیت باعث می شود تابستانی سرد و زمستانی گرم را احساس کنید! این نکته در شورت بسیار پر اهمیت تر می باشد .زیرا بدلیل ساختار خاص این ناحیه از بدن ، اندامها و پوست این ناحیه مستعد ابتلا به بیماری های پوستی می باشند و بایستی تهویه هوای مناسب در این قسمت صورت پذیرفته و همچنین با اتکا به جنس نخی محصول و نرم بودن آن آسیبی به بدن وارد نگردد.

رعایت نکردن سایز مناسب شورت باعث تنگی و گشادی شورت می گردد؛ شورت های مردانه تنگ باعث افزایش فشار بر روی آلت تناسلی مــــــــــــــردانه گردیده ، در کوتاه مدت باعــــــــــــــــث بیماریهایی نظیر واریکوسل و حساسیت های پوســــتی شده و در بلند مدت باعث عقــــــــیمی می گردد.تولیدی گل سرخ بر آن بوده تا سایزها را براساس استانداردهای لازم طراحی نماید و از ایجاد چنین مشکلاتی جلوگیری کند .

 

راهنمای سایز بندی و اندازه گیری

برای اندازه گیری دور کمر با متر نواری دور کمر خود را اندازه گرفته و تقسیم بر دو کنید عدد بدست آمده میتواند یکی از اعداد مابین اعداد ذکر شده در قسمت اندازه دور کمر جدول زیر باشد که برحسب سانتی متر است . بدیهی است هر چه عدد بدست آمده کوچکتر باشد سایز نیز کوچکتر خواهد بود و هرچه این عدد بزرگ ، سایز هم بزرگتر می شود

به دلیل تفاوت استاندارد های بین المللی سه استاندارد اندازه گیری در جدول ذکر شده است تا درصورت داشتن لباس دیگر با استاندارد اندازه گیری متفاوت بتوانید با تبدیل استاندارد ها سایز خود را به دست آورید. مثلا در سایز ۵ یک لباس تولید ترکیه براساس استاندارد ایرانی شما سایز لارج L  این لباس را استفاده می نمایید

این جدول فقط برای محصولات لباس های زیر مردانه اعم از شورت و زیرپوش قابل استفاده است.

 

 

اندازه دور کمر ۴۰-۴۲ ۴۴-۴۶ ۴۸-۵۰ ۵۲-۵۴ ۵۶-۵۸ ۶۰-۶۲
ایران – Iran S M L XL XXL XXXL
ترکیه – Turkey ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
اروپا-Euro ۳۴ ۳۸ ۴۲ ۴۶ ۴۸ ۵۰

 

راهنمای شستشو

برای شست شوی زیرپوش ها از نکات زیر استفاده نمایید:

 

شستشو در آب با حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتی گراد انجام گردد.
شستشو بهتر است با دست انجام پذیرد در غیر این صورت بخاطر هر دلیلی اگر مجبور به شستشو در ماشین لباسشویی باشد. این لباس ها را به همراه دیگر لباس ها نشویید.
در صورت استفاده از ماشین لباسشویی ، از خشک کن لباسشویی جهت خشک کردن زیرپوش ها اجتناب نمایید.
زیرپوش ها دارای قابلیت شسته شدن در خشک شویی نیستند.
از سفید کننده در شستشوی زیرپوش ها استفاده ننمایید.
در صورت استفاده از اطو درجه حرارت اطو را در حالت متوسط قرار دهید.

 

 بهترین حالت شستشوی لباس نخی استفاده از آب ولرم تا ۳۰ درجه سانتی گراد و با دست میباشد ، در صورت استفاده از ماشین لباسشویی نیز دمای آب را روی ۳۰ درجه سانتی گراد تنظیم نمایید. برای شستشو از اسید و بازهای قوی ، سفید کننده و سایر مواد شیمیایی به غیر از پودر لباسشویی مناسب استفاده ننمایید . بهترین حالت خشک کردن این لباس ها ، پهن کردن آنها در هوای آزاد و نور ملایم خورشید می باشد این نوع خشک کردن لباس نخی باعث از بین رفتن عوامل حساسیت زا برای بدن می شود، همچنین تا خشک نشدن کامل لباس زیر آنها را در داخل کیف لباسهایتان قرار ندهید.