زیرپوش نیم آستین مردانه

زیرپوش نیم آستین مردانه سفید و رنگ تیره- سایز : M-L-XL-XXL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زیرپوش نیم آستین مردانه رنگ روشن- سایز : M-L-XL-XXL

 

توضیحات محصول نیم آستین مردانه

زیرپوش نیم آستین مردانه ارنیکا تولید شده از نخ پنبه می باشد ، این زیرپوش یکی از اقلام لباس زیر مردانه تولید شده در تولیدی گل سرخ است.طرح نیم آستین به صورت زیرپوشی دارای آستین های کوتاه است که می توان طرح آن را مشابه تی شرت دانست . زیرپوش های نیم آستین ارنیکا به صورت بغل باز می باشد. این محصولات دارای چهار ساز مدیوم M  لارج L   ایکس لارج XL و دو ایکس لارج XXL  می باشد. (برای انتخاب سایز از راهنمای سایز در همین صفحه استفاده نمایید) .این محصولات به صورت رنگهای تیره ، رنگهای روشن و رنگ سفید رنگرزی می شود و در تمام طول مراحل تولید تست های لازم از جهت کیفیت نخ ، سفتی بافت پارچه  ، رنگ دهی در شستشو ، سایز صحیح و مقاومت در مقابل شستشوی استاندارد انجام می گردد و پس از تکمیل فرایند تولید با استانداردهای لازم تمیز کاری و اطوکشی شده و در بسته بندی باکیفیت به بازار ارائه می گردد.

مزیت برتر لباس زیر مردانه ارنیکا سایز متناسب و نخی بودن آن است  ، استفاده از زیرپوش های تولید شده پلاستیکی با توجه به تماس مستقیم با بدن  موجب ایجاد عفونتها و حساسیت های پوستی می شود ولیکن استفاده از لباس های زیر نخی تا حد بالایی این مشکل را رفع می کند ؛ از مزیت های دیگر الیاف نخی عایق حرارتی بودن آن است این مزیت باعث می شود تابستانی سرد و زمستانی گرم را احساس کنید!

رعایت نکردن سایز عرضی باعث تنگی و گشادی زیرپوش می گردد ، تنگی زیادی لباس زیر می تواند باعث ایجاد فشار روی اندام ها شود که از لحاظ پزشکی برای اندام های بالا تنه مانند روده ، معده ، مری ، کلیه و طحال بسیار زیان بار است و باعث کاهش حرکات مناسب این اندام های داخلی می شود . برعکس این مورد نیز شل بودن زیاد زیرپوش است که باعث نمایش بی نظمی در پوشش شما خواهد شد ، تولیدی گل سرخ در تولید زیرپوش های نیم آستین سعی برآن داشته تا سایز زیر بغل ، کمر و شانه ها را با الگو های استاندارد تولید کند و از این مشکلات جلوگیری نماید.همچنین در سایز طولی سعی برآن شده تا زیرپوش نه بسیار کوتاه و نه بسیار بلند باشد تا پشت و کمر بیرون از لباس نماند.

 

راهنمای سایز بندی و اندازه گیری

برای اندازه گیری دور کمر با متر نواری دور کمر خود را اندازه گرفته و تقسیم بر دو کنید عدد بدست آمده میتواند یکی از اعداد مابین اعداد ذکر شده در قسمت اندازه دور کمر جدول زیر باشد که برحسب سانتی متر است . بدیهی است هر چه عدد بدست آمده کوچکتر باشد سایز نیز کوچکتر خواهد بود و هرچه این عدد بزرگ ، سایز هم بزرگتر می شود

به دلیل تفاوت استاندارد های بین المللی سه استاندارد اندازه گیری در جدول ذکر شده است تا درصورت داشتن لباس دیگر با استاندارد اندازه گیری متفاوت بتوانید با تبدیل استاندارد ها سایز خود را به دست آورید. مثلا در سایز ۵ یک لباس تولید ترکیه براساس استاندارد ایرانی شما سایز لارج L  این لباس را استفاده می نمایید

این جدول فقط برای محصولات لباس های زیر مردانه اعم از شورت و زیرپوش قابل استفاده است.

 

 

اندازه دور کمر ۴۰-۴۲ ۴۴-۴۶ ۴۸-۵۰ ۵۲-۵۴ ۵۶-۵۸ ۶۰-۶۲
ایران – Iran S M L XL XXL XXXL
ترکیه – Turkey ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
اروپا-Euro ۳۴ ۳۸ ۴۲ ۴۶ ۴۸ ۵۰

 

راهنمای شستشو

برای شست شوی زیرپوش ها از نکات زیر استفاده نمایید:

 

شستشو در آب با حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتی گراد انجام گردد.
شستشو بهتر است با دست انجام پذیرد در غیر این صورت بخاطر هر دلیلی اگر مجبور به شستشو در ماشین لباسشویی باشد. این لباس ها را به همراه دیگر لباس ها نشویید.
در صورت استفاده از ماشین لباسشویی ، از خشک کن لباسشویی جهت خشک کردن زیرپوش ها اجتناب نمایید.
زیرپوش ها دارای قابلیت شسته شدن در خشک شویی نیستند.
از سفید کننده در شستشوی زیرپوش ها استفاده ننمایید.
در صورت استفاده از اطو درجه حرارت اطو را در حالت متوسط قرار دهید.

 

 بهترین حالت شستشوی لباس نخی استفاده از آب ولرم تا ۳۰ درجه سانتی گراد و با دست میباشد ، در صورت استفاده از ماشین لباسشویی نیز دمای آب را روی ۳۰ درجه سانتی گراد تنظیم نمایید. برای شستشو از اسید و بازهای قوی ، سفید کننده و سایر مواد شیمیایی به غیر از پودر لباسشویی مناسب استفاده ننمایید . بهترین حالت خشک کردن این لباس ها ، پهن کردن آنها در هوای آزاد و نور ملایم خورشید می باشد این نوع خشک کردن لباس نخی باعث از بین رفتن عوامل حساسیت زا برای بدن می شود، همچنین تا خشک نشدن کامل لباس زیر آنها را در داخل کیف لباسهایتان قرار ندهید.